Профорієнтаційна екскурсія до Куп`янського лісництва та швейної фабрики

Профорієнтаційна екскурсія до Куп`янського лісництва та швейної фабрики

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

З метою профорієнтаційної роботи та знайомства з роботою Куп`янського лісництва та швейної фабрики адміністрацією школи була проведена екскурсія 11 листопада цього року. У ході екскурсії учні ознайомилися  з ландшафтом. Супроводжував екскурсію вчитель історії Дубовецький О.Г., який  показав краєвиди Куп'янського лісництва та теплицю, де вирощується посадковий матеріал.

З великою цікавістю учні відвідали швейний цех. Тут вони ознайомилися з процесом пошиття одягу та деталей до нього.

Дякуємо господарям за гостинність та цікаву розповідь!

Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія)))) Альбом: Екскурсія))))
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9031 | Переглядів: 86Дата публікації: 16:30 11.11.2016