Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

День Гідності та Свободи в нашій школі
День Гідності та Свободи в нашій школі

Поділитися новиною:

День Гідності та Свободи в нашій школі

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. У нашій школі День Гідності і Свободи відзначали різними заходами

В українському календарі з’явився ще один пам’ятний день як велике державне свято. 21 листопада - День гідності та свободи!

Наша школа  також не залишилися осторонь цього дня. Цього дня була проведена Тематична лінійка, на якій згадали про трагічні події цього дня 2014 року, про  загиблих героїв. Вшанували їх пам`ять хвилиною мовчання. Для учнів 9-11 класів вчителем історії Дубовецьким О.Г. був проведений урок-лекція з переглядом відеоматеріалів подій дворічної давнини.

Усі ці заходи допоможуть учням зрозуміти, що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може відчувати себе повноправним її Громадянином.

Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи Альбом: 21 листопада — День Гідності і Свободи
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9034 | Переглядів: 251Дата публікації: 18:10 21.11.2016
Версія для слабо- зорих