Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

...Наша баба снігова...
...Наша баба снігова...

Поділитися новиною:

...Наша баба снігова...

Як жива, як жива Наша баба снігова. У руці мітла велика Із тонких гілок осики. Ніс у неї із морквинки Червоніє, мов жаринка.

«Зима – найвеселіша пора року» переконані учні Кругляківської школи, що прийняли участь у конкурсі "Гарна баба снігова" 16.01.2017.  Діти разом з вчителями вирішили, що гріх не скористатися нагодою і не влаштувати конкурсу сніговиків , тому вийшли на подвір’я  і змагалися у ліпленні снігових бабусь та сніговиків. Школярі весело гралися у сніжки та загартовувалися, а крім того отримали безліч позитивних емоцій та вражень.«Зима – найвеселіша пора року» переконані учні Кругляківської школи, що прийняли участь у конкурсі "Гарна баба снігова" 16.01.2017.  Діти разом з вчителями вирішили, що гріх не скористатися нагодою і не влаштувати конкурсу сніговиків , тому вийшли на подвір’я  і змагалися у ліпленні снігових бабусь та сніговиків. Школярі весело гралися у сніжки та загартовувалися, а крім того отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова... Альбом: ...Наша баба снігова...
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9401 | Переглядів: 196Дата публікації: 09:57 23.01.2017
Версія для слабо- зорих