Відзначення Дня Соборності та Свободи України

Відзначення Дня Соборності та Свободи України

22 січня вся Україна святкувала День Соборності та Свободи України. Це свято відзначається щороку в день проголошення Акту Злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу, що відбулося в 1919 році.

23.01.17 у Кругляківській школі також відбулося урочисте відзначення цієї знаменної дати , яке розпочалося святковою тематичною лінійкою. Учитель історії Дубовецький О.Г. розповів про історію цієї події, про перше святкування Дня Соборності на Софійській площі в Києві та проголошення Акту об’єднання двох республік 22 січня 1919 року.

Протягом дня по класам пройшли класні години на тему: «Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє». У 7 класі пройшов урок патріотичного виховання «Я славлю свою рідну Україну». Мета заходу – ознайомлення учнів з визначними датами історії створення нашої держави, розуміння та усвідомлення таких понять як національна гідність, почуття поваги та патріотизму.

Закінчився день святковим концертом.

День Соборності та Свободи України уособлює весь історичний шлях, яким Україна йшла до своєї незалежності. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Альбом: Відзначення Дня Соборності та Свободи України Альбом: Відзначення Дня Соборності та Свободи України Альбом: Відзначення Дня Соборності та Свободи України Альбом: Відзначення Дня Соборності та Свободи України
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9430 | Переглядів: 180Дата публікації: 14:15 23.01.2017