Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

«ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ»
«ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ»

Поділитися новиною:

«ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ»

Бій під Кру́тами — бій, що відбувся 16 (29) січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.

З метою формування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України в Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи, присвячені відзначенню річниці Дня пам’яті Героїв Крут : урок-реквієм "Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути",  який підготував Дубовецький О.Г.,  в сільській бібліотеці проведено  захід «Крути: і сум, і біль, і вічна слава».

Альбом: «ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ» Альбом: «ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ» Альбом: «ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ» Альбом: «ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ» Альбом: «ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ»
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9573 | Переглядів: 279Дата публікації: 09:45 27.01.2017
Версія для слабо- зорих