Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників
День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників

Поділитися новиною:

День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників

Ми не бажаємо війни! Хай над містами і нивами Сіяє сонце з вишини, Щоб ми росли щасливими!

3 лютого 1943 року наша рідна Куп’янщина була визволена від німецько-фашистських загарбників.

Визволителі Куп’янщини зробили гідний внесок у літопис Великої Вітчизняної війни. У ті героїчні часи повною мірою розкрились прагнення людей до свободи на рідній землі, їхня мужність і стійкість. Ми повсякчас пам’ятатимемо про ті великі втрати і важкі випробування, які випали на долю наших земляків  та воїнів-визволителів Куп’янщини. Доземний їм уклін і безмежна шана.

Учні Кругляківської загальноосвітньої школи вшанували пам'ять полеглих воїнів-захисників Куп’янщини, провели  лінійку і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Альбом: День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників Альбом: День визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9640 | Переглядів: 260Дата публікації: 13:27 03.02.2017
Версія для слабо- зорих