Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!!
Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!!

Поділитися новиною:

Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!!

16 лютого 2017 р. на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний фестиваль Дружин юних рятівників-пожежних. За звання кращої та право представляти свою школу боролися дванадцять команд. Найголовнішим лейтмотивом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба не лише знати, але й пам’ятати.

Учні Кругляківської школи теж брали участь у цьому фестивалі і зайняли ПОЧЕСНЕ ПЕРШЕ МІСЦЕ!!! 

Команда дівчаток (Ткачова Аліна, Забайрачна Валерія, Попова Оксана, Сапега Олександра, Ткачова Юлія, Медюкова Анастасія) зі своїм керівником Пономарьовою Т.В. прагнули своїм виступом донести до людей просту істину: життя – одне і, щоб його зберегти, потрібно всього-на-всього виконувати зовсім нескладні правила безпеки.   

Ми щиро вітаємо нашу команду з перемогою!

Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!! Альбом: Ура! Ура! Ура! Нарешті ми переможці!!!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9740 | Переглядів: 259Дата публікації: 12:21 16.02.2017
Версія для слабо- зорих