"Небесна Сотня"
\"Небесна Сотня\"

"Небесна Сотня"

«Небесна Сотня» – символічна назва загиблих учасників акцій протесту на Майдані у грудні 2013 – лютому 2014 року. Політичні та суспільні зміни в Україні, викликані відхиленням політичного курсу від процесу Європейської інтеграції, спричинили народні акції протесту. Понад три місяці тривали масові протести в столиці та багатьох інших містах. За майбутнє українського народу стояли справжні герої, котрі віддали найцінніше – своє життя. За це їх нарекли Небесною Сотнею.

20 лютого 2017 року у Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся День пам'яті Героїв Небесної Сотні". Було проведено захід, підготовлений сільським бібліотекарем Конаревою Л.І., на якому учні школи декламували поетичні рядки про Героїв Майдану. А також у 7 класі була проведена класна година «Мамо, я не вернусь…». Запалена свічка, сумні мелодії, хвилина мовчання змусили всіх учнів в котрий вже раз відчути на собі жах війни, людських страждань. Закінчилася класна година словами віри в те, що майбутнє України буде мирним і щасливим.

Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня" Альбом: "Небесна Сотня"
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9769 | Переглядів: 118Дата публікації: 15:04 20.02.2017