Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

Поділитися новиною:

Міжнародний день рідної мови

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен у першу чергу створити у своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови – аж ніяк. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

Традиційно Міжнародний день рідної мови відзначається щороку, починаючи з 21 лютого 2000 року. Дане свято можуть відзначати носії 6000 мов, які на сьогоднішній день зафіксовані в світі.  

Шанували рідну мову і у Кругляківській школі. Сьогодні, 22 лютого , під керівництвом ЗДВР,  вчителя української мови та літератури,  було проведено свято мови «Дзвени струмочком, рідна мово!» Саме під таким гаслом уся шкільна родина зібралася у святковій залі, де прозвучали  чуттєві поезії про рідну мову, запальні українські пісні та заклик до збереження та примноження українського слова.

Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9833 | Переглядів: 195Дата публікації: 15:29 22.02.2017
Версія для слабо- зорих