203-тя річниця від дня народження Т.Г.Шевченка

203-тя річниця від дня народження Т.Г.Шевченка

Живе Кобзар у пам’яті народу, Живуть його слова, і мрії, і думки. Хоч зазнавав великі перешкоди, Та спадщина його сягла в віки…

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу.

З 9 по 13 березня 2017 року у нашій школі були проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка.  У навчальному закладі пройшли різноманітні заходи з метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова: урочиста лінійка, бібліотечний урок, виховні години, виставка ілюстрацій до творчості Шевченка. У шкільній бібліотеці діяла виставка «І нині живий поміж нас». Класними керівниками 1-11 класів проведено тематичні бесіди та години спілкування «Тарас Шевченко про освіту та виховання», де учні  декламували вірші поета, слухали пісні, а також переглянули мультимедійну презентацію про життя і творчість Кобзаря.

Альбом: 203-я річниця від дня народження Т.Г.Шевченка Альбом: 203-я річниця від дня народження Т.Г.Шевченка Альбом: 203-я річниця від дня народження Т.Г.Шевченка Альбом: 203-я річниця від дня народження Т.Г.Шевченка Альбом: 203-я річниця від дня народження Т.Г.Шевченка
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9917 | Переглядів: 169Дата публікації: 10:12 09.03.2017