Директор

Книш Володимир Леонідович

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Здоров’я та здоровий спосіб життя
Здоров’я та здоровий спосіб життя

Здоров’я та здоровий спосіб життя

14. 03.2017 року для учнів 9-го та 10-го класів вчителем математики Журавською О.С. проведено тренінг «Здоров’я та здоровий спосіб життя»

Метою тренінгу було розширення знань підлітків про здоров’я та здоровий  спосіб життя, показати значущість здоров’я  для кожного учня і для суспільства в цілому. Сприяти формуванню ціннісного ставлення до власного здоров’я. На учнів чекали завдання: привітання «Три слова про себе», вправа «Побажання на сьогоднішнє заняття», «Корабель сподівань», мозковий штурм «Що таке здоров’я», вправа «Модель здоров’я», «Мішок щастя».

Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9980 | Переглядів: 149Дата публікації: 14:07 14.03.2017