Директор

Книш Володимир Леонідович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання

 

Фотоальбоми

Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи.

Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи. Альбом: Районний семінар заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи.
12 квітня 2018 року на базі Кругляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи на тему: «Організація дозвілля як засіб самореалізації розвитку творчих здібностей учнів в освітньому закладі».
Додано: 09:58 19.04.2018

Урок алгебри в 11 класі

Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі
У Кругляківській загальноосвітній школі відбувся відкритий урок алгебри у 11 класі на тему «Обчислення обʼємів тіл обертання за допомогою визначеного інтеграла», вчитель – Кальченко Вікторія Іванівна.
Додано: 15:00 22.03.2018

Умій дружити!)

Альбом: Умій дружити!) Альбом: Умій дружити!) Альбом: Умій дружити!) Альбом: Умій дружити!) Альбом: Умій дружити!) Альбом: Умій дружити!) Альбом: Умій дружити!) Альбом: Умій дружити!)
12 березня класним керівником 5 класу Барчугіною Ю.К. було проведено виховний захід на одну з актуальних тем для підростаючого покоління – дружбу. Всі діти за допомогою вчителя відчули себе членами великої шкільної родини, зуміли в ігровій і жартівливій формі наблизитись до розуміння необхідності дружби та взаємодопомоги.
Додано: 12:55 13.03.2018

Мама, тато і я-спортивна сім’я

Альбом: Мама, тато і я-спортивна сім’я Альбом: Мама, тато і я-спортивна сім’я Альбом: Мама, тато і я-спортивна сім’я Альбом: Мама, тато і я-спортивна сім’я
21 лютого у Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося родинно-спортивне свято «Мама, тато і я-спортивна сім’я», у яких приймали участь родини учнів другого класу.
Додано: 13:22 26.02.2018

Скликав друзів ДЮП-фестиваль!

Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль! Альбом: Скликав друзів ДЮП-фестиваль!
16 лютого на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов щорічний районний фестиваль ДЮП.
Додано: 13:19 19.02.2018

Масляна - улюблене народне свято!


За традицією в Україні, в Масляний тиждень люди проводжають зиму і обрядами зустрічають весну.
Додано: 13:03 19.02.2018

Масляна - улюблене народне свято!


За традицією в Україні, в Масляний тиждень люди проводжають зиму і обрядами зустрічають весну.
Додано: 13:03 19.02.2018

Масляна - улюблене народне свято!

Альбом: Масляна - улюблене народне свято! Альбом: Масляна - улюблене народне свято! Альбом: Масляна - улюблене народне свято! Альбом: Масляна - улюблене народне свято! Альбом: Масляна - улюблене народне свято! Альбом: Масляна - улюблене народне свято! Альбом: Масляна - улюблене народне свято!
За традицією в Україні, в Масляний тиждень люди проводжають зиму і обрядами зустрічають весну.
Додано: 13:03 19.02.2018

Вечір при свічках.

Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках. Альбом: Вечір при свічках.
Любов - це дар. І Бог сам вибирає, кому пізнати це велике диво...
Додано: 14:00 13.02.2018

Горить в серцях вогонь Перемоги

Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги
Подвиг воїнів непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто визволив Куп`янщину від нацистських окупантів. 75 років пройшло з тої пори, коли останній нацистський солдат був вигнаний з Куп`янська та навколишніх сел. 75 років мирного життя, 75 років щастя бачити, як зростають діти, як голубіє небо, як сходить і заходить сонце над рідною землею.
Додано: 15:14 08.02.2018

Ще фотоальбомів
Версія для слабо- зорих